Unifer facebook
×
Subterra

Subterra

Teambuilding

Zadání:

Nejprve jsme se sešli s klientem a zjistili jeho potřeby a zaměření celé akce. V tomto případě šlo o vytvoření aktivit, které povedou k prohloubení vztahů mezi kolegy, týmové spolupráci a komunikaci.

Řešení:

Při sestavování nabídky jsme vzali v potaz zajištění širokého spektra aktivit, které pokryje potřeby klienta a budou zábavného, rozvojového, týmového i odpočinkového charakteru. Následně jsme s klientem vytvořili finální program, který jsme poté kompletně zaštítili a zařídili. 

 

Reference:

S naší společností pořádáme týmové akce docela často, ale tentokrát jsme se rozhodli pojmout je v jiném duchu. Zažili jsme dva dny plné aktivních her zaměřených na komunikaci a týmovou spolupráci, což hodnotím pozitivně, neboť aktuálně vnímám, že se lidé znají z jiné stránky a tým lépe funguje. Součástí pestrého programu byla strategická týmova hra, jízda na segwayi, lukostřelba či večerní mobilní kasino. Své kolegy jsem poznal z jiné stránky a společně jsme prožili pěkný zážitek, na který budeme rádi a dlouho vzpomínat. Pokud chcete s vaší firmou zažít netradiční zážitek, UNIFER je místem, kde vám toto přání rádi splní.

 

Miroslav Kadlec, Ředitel divize 3

 

 

Yandex.Metrica