Unifer facebook
×
Souboj Řečníků

Souboj Řečníků

Event

Zadání:

Cílem této celodenní konference bylo inspirovat, vzdělat a pobavit studenty a širokou veřejnost zajímající se o téma prezentačních a rétorických dovedností.

O kvalitní naplnění programu se nestarali jen samotní řečníci, ale i partneři akce. Toastmasters International během přestávek zapojovali diváky do doprovodných tematických aktivit, další z partnerů, nakladatelství Jan Melvil Publishing, kavárna Monro, catering Rychlík a další měli pro účastníky připraveny speciální nabídky.

Řešení: 

Samotný program sestával ze tří kol soubojů, tří vzdělávacích přednášek, disciplíny představení řečníků ve volném stylu a panelové diskuze. V rámci soubojů se museli řečníci poprat nejprve s prezentací naslepo, kdy měli za úkol vytvořit za velmi krátký čas prezentaci na zcela neznámé téma a následně jej poutavě odprezentovat. Druhé kolo souboje otestovalo jejich improvizační dovednosti – řečníci museli bezprostředně reagovat na podměty, které jim připravili samotní diváci, a do třetice jsme si posvítili na argumentační schopnosti řečníků v souboji dva na dva. 

 

  302 účastníků rozhodlo z 3 rečnících o 1 vítzi

Yandex.Metrica