Unifer facebook
×

REAL GROUP SDK

Animované video

Zadání:

Cílem projektu bylo vytvořit animované video, které seznámí veřejnost s výhodami při nákupu/prodeje nemovitostí prostřednictvím SDK reality group. Úkolem videa bylo demonstrativně ukázat proces nákupu/prodeje nemovisti prostřednictvím realitní kanceláře a nebo tzv. "na vlastní pěst". Současně mělo video seznámit diváka
s novinkami a náležitostmi jednotlivých aktérů zmíněného procesu.

Řešení:

Pro klienta jsme se rozhodli zvolit srovnávací formát animovaného videa. Ve videu jsou současně znázorněny 2 páry, na kterých jsou demonstrovány situace, které nastávají při (ne)využití realitní kanceláře. Aby video bylo poutavé pro oko diváka, tak příběhově zapadají do běžných a zároveň vtipných momentů, které jsou nejčastěji spjaty
s důvody k prodeji nemovitosti. Zároveň jsou zde zveřejněny veškeré náležitosti a nově zavedené povinnosti, které jsou spojeny s prodejem nemovitosti.

 

Reference:

Trh s nemovitostmi je jedním z nejnáročnějších trhů v zemi a je lepší, když se v něm pohybují odborníci, kteří dané problematice rozumí. Mnoho lidí se však dnes snaží na tento trh vstupovat bez jakýchkoliv odborných znalostí a následně se diví, že nedosáhnout výsledků, které očekávali. Proto také v tomto videu vidíme obrovský potenciál k osvětě široké veřejnosti, aby se právě vyvarovali neodbornému pohybu na tomto trhu. Léta zkušeností a praxe, které dokážou odborníci zužitkovat, pomůžou klientovi dosáhnout většího zisku a menších starostí s prodejem nemovitosti.
 

UNIFER se zhostil tvorby videa na výbornou. Po základním seznámení s problematikou dokázali studenti UNIFERu vytvořit poutavý scénář, vizuálně a především zajímavě zpracované video s příjemně namluveným textem. Spolupráce si velice vážíme a na základě dosavadních zkušeností považujeme UNIFER za strategického obchodního partnera, který dokáže plnit úkoly v požadované kvalitě a dokáže nám tak uspořit mnoho času, starostí i financí.

                                                         

  Ing. Jiří Knotek, jednatel, REAL GROUP SDK, s.r.o.

Yandex.Metrica