Unifer facebook

Karel Jandásek, projektový manažer. Volejte na 774 491 611, nebo pište karel.jandasek@unifer.cz

V souvislosti se změnou legislativy měly všechny obchodní společnosti v ČR povinnost ve lhůtě do 30. 6. 2014 upravit své společenské smlouvy. Společnosti, které tak neučinily jsou nyní skutečně vyzývány soudy k provedení nápravy, a to pod hrozbou zrušení společnosti v likvidaci!

Nenechte situaci zajít tak daleko. Využijte našich služeb a my vše zařídíme za Vás. Spolupracujeme s advokátem se specializací na obchodní právo Mgr. Marianem Vařečkou a s renomovanou notářskou kanceláří JUDr. Tomáše Strnada.

V rámci tohoto projektu jsme pomohli již více než 50 firmám. A co na naši práci říkají...?

 

Rychle, spolehlivě a kvalitně. Služby Uniferu mohu doporučit."

 

Ing. Ladislav Klimeš

jednatel společnosti

DECIUS, spol. s r.o.
 

Chtěla bych poděkovat za rychlý a také vstřícný přístup v řešení problematiky změn ve společenské smlouvě v souvislosti s legislativními změnami platnými od 1. 1. 2014. Vše fungovalo rychle a bezchybně. V neposlední řadě bych chtěla také vyzvednout možnost práce pro studenty a jejich nasazení do “opravdové” praxe.

 

Z sebe mohu říci jediné – více takových firem jako je UNIFER alfa, více takových, kteří dají mladým, začínajícím a perspektivním lidem příležitost.”

 

Radmila Řehulková

jednatel společnosti

E-SOFT, spol. s r. o.

 

Právní služby zajištěné společností UNIFER alfa proběhly bez problému. Kvalita práce odvedené studenty se neliší od kvality práce řadového zaměstnance.”

 

Ing. Branislav Adamec

prokurista

Salewa Czech & Slovakia s.r.o.

 

Karel Jandásek, projektový manažer. Volejte na 774 491 611, nebo pište karel.jandasek@unifer.cz

Yandex.Metrica