Unifer facebook

Startuje UNIFER Creative!

Centrum inovativní spolupráce UNIFER je místo, kde vznikají projekty z oblastí lidských zdrojů a personalistiky, práva, ekonomických analýz, marketingových výzkumů, marketingu a reklamy. Po více než 3 letech a po stovkách projektů jsme si řekli, že nás nejvíc baví reklama, marketing a kreativní práce. A když člověka něco baví, je to vidět na jeho práci!

 

Vzniká tak UNIFER Creative - kreativní full-servisová reklamní a marketingová agentura. Co všechno děláme a kam směřujeme již brzy odtajníme spolu s dalšími novinkami.

 

Pro začátek uvedeme základní přehled současných aktivit:

DESI - grafický a designérský tým, který si poradí s jakoukoliv grafikou (2D i 3D), animovanými videi, návrhem designu produktů nebo třeba interiérovým designem

DIGI - tým specilistů na výkonnostní on-line marketing, sociální sítě a UX, web design i web development

MAD - po vzoru legendárních MAD MANů z New yorkské Madison avenue jde o tým marketingových kreativců a stratégů

Public relations - kvalitní vztahy s veřejností a s médií dokážeme pro naše klienty zajistit díky pevnému partnerství s agenturou Move UP - profesionály, kteří stáli např. u vzniku Skypickeru (dnes Kiwi.com)

A to není všechno! Od ledna 2017 disponujeme vlastním video studiem, které tvoří základ pro nový projekt Centrum videovzdělávání (http://centrumvv.cz/).

Yandex.Metrica