Unifer facebook
×
Dmoto

Dmoto

Marketingové konzultace

Zadání:

Společnost DMOTO si objednala marketingové konzultace v UNIFERu. Očekáváním klienta bylo, aby jsme analyzovali současný stav jeho marketingových aktivit a na zaklade toho vypracovali doporučení.

Řešení:

Obsahem konzultací byla osobní setkání, na kterých probíhala analýza vnitřního a vnějšího prostředí firmy a stávajících marketingových aktivit. Důležitou součástí výstupu byly návrhy na zlepšení v rámci propagace firmy. Analýza aktivit a tvorba strategického rámce podle kterého by měl klient dál postupovat. Na projektu spolupracoval zkušený mentor a úzká skupina specializovaných studentů. Klient tímto způsobem získal vice pohledů na svůj předmět podnikání.

 

Reference:

UNIFERu je první společnost, která svým věcným přístupem a zkušenostmi prověřenou taktikou dokázala přetavit naši představu o tváři naší firmy v reálnou prezentaci.


Díky energii vložené do projektu, jsme našli velmi brzy cestu, kterou se dále vydat a podívat se na vlastní firmu očima zvenku. V motorkářském slengu bych to nazval "kdo brzdí, nezrychlí"!

 

Radek Pulkrábek, spolumajitel D MOTO s.r.o.

 
Yandex.Metrica